Чим корисна йога для новоспечених матусь.

Подивимося правді в очі – ваше тіло сильно змінилося після вагітності та пологів. Ви хочете повернути колишні форми, але не знаєте, з чого почати, та й знайти час на себе зараз досить складно. Все, що вам потрібно – це трішки йоги. Вона не тільки дуже корисна для тіла, а й допомагає розслабитися, очищає розум, налаштовує на все найкраще. 
Так що таке йога? Спочатку вона була винайдена в Індії, як метод медитації для тих, хто слідував індуїстським і буддійським практикам. Йогу практикували, щоб очистити розум від усіх конфліктів, зробити його відкритим і досягти просвітлення. У наші дні різні позиції йоги – асани – популярні завдяки їхній неймовірній користі для здоров’я.

Зараз існує безліч видів йоги, у кожного з яких своя мета. Деякі стилі йоги більше фокусуються на розумі, навчаючи нас очищати свої думки, інші ж зосереджені на зміцненні тіла. Для новоспечених матусь важливо знайти таку секцію, заняття в якій, перш за все, будуть враховувати ваші медичні потреби. Тобто, вам краще пошукати йогу для молодих мам або, принаймні, поінформувати свого інструктора про те, що ви все ще відновлюється після пологів.

Які ж переваги йоги? Ось кілька причин, чому вам варто нею займатися, особливо, якщо ви – молода мама:

• Йога стимулює мозкову активність;

• Покращує рухливість суглобів;

• Покращує поставу – це те, що потрібно кожній молодій мамі, враховуючи, що їй постійно доводиться носити малюка;

• Йога робить нас сильнішими, витривалішими, енергійнішими;

• Покращує сон – ще одна величезна перевага цього заняття для новоспечених мам; • Нормалізує вагу;

• Покращує рівновагу;

• Допомагає знизити тиск – багато мам страждають від підвищеного кров’яного тиску після пологів з причини збільшеного об’єму крові в організмі.

Незважаючи на те, що йога може запропонувати вам безліч вправ, які допоможуть скинути зайву вагу і підтягнути фігуру, вона корисна не тільки для тіла, але і для духу. Регулярно займаючись йогою, ви зможете знизити рівень стресу, стати більш терплячою (особливо це складно в ролі мами). До того ж, освоївши основи йоги, ви зможете займатися нею і вдома, коли вам потрібно буде позбутися від стресу.

Джерело: http://mama-tato.com.ua/