Про нас

Головна мета нашої роботиподарувати радість пізнання навколишнього світу кожній дитині, яка завітає в ЛАДО. Розвиток і навчання має бути цікавим, веселим і приємним для малюків. Львівська Академія Дошкільної Освіти була створена, щоб допомогти турботливим батькам у вихованні  та всебічному розвитку їхніх діток.

Кожне заняття у будь-якій віковій групі є комплексним, інтегрованим з декількох навчальних предметів і складене відповідно вікових особливостей та здібностей дітей. Заняття проводиться в ігровій формі і триває 1 годину. У процесі навчання змінюються види діяльності – від спокійних до рухливих та навпаки, змінюється місце діяльності – робоча, ігрова зони. Також змінюється навчальна кімната і викладач. Це не дозволяє дитині втомлюватися.

Перше заняття ЗАВЖДИ є безкоштовним.

Наші переваги

1. Систематизована 6-річна програма, яка має декілька рівнів складності для дітей від 1 року до 7 років. Така програма включає в себе заняття із загального розвитку дитини віком від 1 року до 5 років та комплексну підготовку дітей віком 5-7 років до школи. В процесі навчання та виховання за такою програмою відбувається психологічний, сенсорний, фізичний, розумовий та соціальний розвиток дитини.

2. Досконале володіння рідною мовою та закладення основ для вивчення іноземної: опанування правильної вимови, конструкцій речення, формування активного словникового запасу та його збагачення, усунення мовного бар’єру.

3. Унікальні методики викладання, що полягають у використанні традиційних методів навчання і виховання дітей дошкільного віку у поєднанні з новими сучасними прогресивними методиками та авторськими програмами.

4. Сучасні технології та обладнання забезпечують якісне проведення занять і досягнення якомога кращих результатів навчання та виховання. А також створюють умови, в яких дитина стає повноправним членом інформаційного суспільства ХХІ століття.

5. Екологічне середовище нашого приміщення для перебування дітей. Окреме двоповерхове просторе приміщення відповідає всім пожежним та санітарним вимогам. Ми розуміємо, наскільки важливим є здоров’я Вашої дитини, тому впродовж дня проводиться триразове вологе прибирання та провітрювання навчальних кімнат (за відсутності дітей). З метою уникнення розповсюдження та профілактики ГРВІ захворювань в приміщенні встановлені кварцові лампи для знезараження повітря. Всі навчальні кімнати обладнані меблями із натурального дерева, які мають відповідні сертифікати якості та підібрані індивідуально до кожної вікової групи дітей.

6. Особистісно-орієнтований підхід, який здійснюється через врахування індивідуально-психологічних та вікових особливостей маленьких «академіків» завдяки кількості дітей у групах не більше 6-ти.

Правила попереднього запису:

Щоб розпочати заняття в «Львівській академії дошкільної освіти», Вам необхідно:

 1. Зателефонувати за контактними телефонами щодо попереднього запису.
 2. Назвати вік дитини і відповідно до нього бажаний напрямок занять.
 3. Вказати Ваш мобільний телефон.
 4. Адміністратор надасть Вам необхідну інформацію і підбере групу відповідно віку та побажань.

Правила організації навчально-виховного процесу:

 1. Велике прохання – не запізнюватися на заняття!
 2. Перед заняттям необхідно відмітитися у адміністратора в журналі відвідування.
 3. З дітьми до 3-х років на занятті обов’язково має бути присутній один із батьків.
 4. Під час заняття вимикайте мобільні телефони та не заважайте навчальному процесу розмовами з іншими батьками.
 5. Завжди майте при собі змінне взуття або чисті шкарпетки так, як в закладі килимове покриття. Вхід в навчальні приміщення «Ладо» босоніж категорично ЗАБОРОНЕНО!
 6. Діти віком від 3-х років займаються самостійно. Для Вас, батьки, в цей час діє спеціально облаштована комфортна зона очікування.
 7. Не приводьте дитину із симптомами ГРВІ захворювань. Будь ласка, попередньо повідомте адміністратора про Вашу відсутність у зв’язку із хворобою.
 8. Просимо Вас бережливо ставитися до наших іграшок і навчальних матеріалів.
 9. Фото- і відеозйомка без узгодження з керівництвом дошкільного закладу заборонена.

Якщо у Вас виникнуть питання стосовно організації чи проведення занять у «Львівській академії дошкільної освіти», на них завжди зможе відповісти адміністратор.