Всілякі цікавинки про дітей.

Середньостатистичний європеєць стає батьком в 29 років. В країнах СНД ця позначка сягає близько 20 років, в Індії – в 19 років. Наймолодші батьки проживали в Китаї в 1910 році. Їм було 8 і 9 років.
Рекордна кількість дітей, народжених від однієї жінки, дорівнювала 69. Наприклад, у фараона Рамзеса було більше 160 дітей, але від різних жінок.
Найбільша кількість близнюків народжується в Нігерії: один випадок на кожні 11 пологів. А найменша кількість близнюків народжується в Японії: один випадок на 250 пологів.Так зване«сімейне тепло» можна виразити в цифрах. Наприклад, сім’я з двух дорослих і двух дітей виробляє за рік 1300 кіловат/годин теплової енергії.
З усіх знайдених археологами дитячих іграшок, найстарішій – 3000 років. Вона знайдена на території Стародавньої Персії і зараз зберігається в Луврі.
По європейському стандарту, голова плюшевого ведмедя при спробі її відірвати має витримувати зусилля дитячих ручок не менше, ніж 10 кг.
За час своєї роботи з 1947 року фірма “Лего” випустила стільки пластмасових дитячих конструкторів, що на кожного жителя Землі припадає по 30 детальок.
Англійський король Генріх VI був першою дитиною,яка офіційно дозволила себе бити при неслухняній поведінці. Таке право отримала няня. Генріх VI вступив на трон 1 вересня 1422 року у віці 9 місяців. Його першим королівським указом був декрет, який завірявся відбитком великого пальця, про призначення “дами Аліси Батлер, няні, щоб вона піклувалась за королівською особою і з розумом наказувала час від часу”.

Вівторок популярний день для народження дітей. Вчені досліджували динаміку народження дітей і виявили – найбільше дітей народжується у вівторок. Найменше дітей народжується в суботу або неділю.

У Кореї вік людини вважається не з моменту появи на світ, а з моменту зачаття. Тому кореєць завжди на 9 місяців «старше» свого однолітка з іншої країни. До речі, сучасні медики довели, що плід в тілі матері реагує на подразники, посміхається, хмуриться. Корейці виявилися абсолютно праві в своєму народному звичаї!

У Китаї закон строго рекомендує не мати більше однієї дитини. Це призвело до того, що батьки навмисно переривають вагітність, якщо дізнаються, що повинна народитися дівчинка. Хлопчики в Китаї цінуються більше! В результаті в країні наростає брак жінок – їх вже на десятки мільйонів менше, ніж чоловіків.

Діти, народжені у травні, у середньому важчі за дітей народжених у інші місяці. Причиною тому є швидше за все велика кількість свят (Новий рік, Масниця, Великдень) і щедрі хлібосольні столи, накриті до них.

Кожні 3 секунди на планеті Земля народжується нова людина!

Джерело: http://mamainfo.com.ua/