Як одягати дитину восени?

Погода восени досить часто буває нестійкою , вона може швидко змінюватися. Тим не менш, гуляти з малюком на вулиці потрібно щодня і багатьох батьків цікавить питання , як одягати дитину восени .
Як одягати немовля в осінній період
Маленькій дитині одяг для осені слід підбирати дуже уважно. Малюкові в ньому повинно бути , перш за все , комфортно , не жарко і не холодно. Щоб визначити , що дитині холодно , досить просто доторкнутися до її носика . У разі , коли малюкові холодно , носик буде холодним . Також , якщо маляті холодно , то він може гикати та шкіра його стане блідою. Зовсім не слід вкутувати своє чадо , надягаючи багато теплого одягу . У разі якщо дитина себе почуває комфортно , ніс буде теплим , але не гарячим – в цьому випадку їй жарко. Перед тим як йти на вулицю , дитину слід погодувати , адже калорії сприяють збереженню тепла. Це також потрібно враховувати , одягаючи крихту на прогулянку.
Якщо дитина новонароджена , потрібно знати , що здатність організму до терморегуляції в перші місяці після народження у дитини повністю ще не сформована. Поки ще не справляються зі своїми функціями потові залози. Особливо це відноситься до малюків , які народилися раніше покладеного терміну , недоношеним дітям , з маленькою вагою тіла. Але « вкутувати » крихітку не варто , адже спітнілий малюк досить легко може застудитися.
Щоб одягнути малюка для осінніх прогулянок , слід знати , що одяг має бути з натуральних тканин таких як байка , фланель , бавовна та ін. Вона повинна бути еластичною і легко пропускати повітря . Крім того , одяг має бути вільним, щоб дитина могла вільно в ньому ворушити ніжками і ручками. Щоб уникнути подразнень на шкірі малюка , шви на одязі повинні бути зовні. Для осінньої прогулянки , якщо температура близько 10 градусів підійде ідеально наступний комплект . Це бавовняна тонка білизна , бавовняний костюмчик , в’язані штанці і кофточка. Носочки прості , зверху утеплені , також дві шапочки , проста і утеплена . І нарешті, це ковдру , щоб укутати своє чадо або комбінезон . Необхідно передбачити і той момент , якщо піде дощ , не допускайте , щоб дитина промокла. Якщо дитина туго сповита , то вона не може ворушити ніжками і ручками. У цьому випадку малюк швидше замерзне , тому одягати його слід тепліше.

Як одягати восени малюка , який вже самостійно ходить
Необхідно , в першу чергу , подбати про взуття. Малюки від півтора року почуваються вже впевнено на ніжках на будь-якій поверхні . Восени часто бувають калюжі , купи з листям і пройти повз них дитині , звичайно ж , нелегко. Тому маленьким мандрівникам без гумових чобіт просто не обійтися. Восени температура повітря поступово знижується , тому добре для дитини придбати чобітки з повсті або з флісової внутрішньою прокладкою .
Слід придбати для дитини непромокальний одяг . Цей одяг легко очищається , швидко сохне. Непромокальний одяг слід одягати поверх звичайної куртки і штанів . Також є спеціальні непромокальні рукавички, які захищають від бруду дитячі ручки . Такий одяг просто незамінний , так як малюк постійно все досліджує на вулиці і брудні калюжі йому не перешкода . Також дитині в ранній осінній період потрібна вітровка, оскільки бувають ще теплі дні . При покупці вітровки рекомендується читати етикетку , так як вітровки можуть бути різні. Вони можуть бути призначеними для захисту від вітру і мати можуть водовідштовхувальний ефект .
Тканина для одягу , призначеної для осіннього періоду , може мати ряд властивостей . Непромокальний одяг шиється з прогумованої тканини , яка шкірі не дозволяє дихати. Мембранна тканина не тільки водонепроникна, але і від тіла відводить вологу і , малюк , спітнівши , просто не відчує вологи. Мембранна тканина також буває різною – водонепроникна і водовідштовхувальна . Водовідштовхувальна тканина в період дощів добре використовувати , а водонепроникну у разі , коли малюк захоче посидіти на мокрій землі .
У будь-якому випадку , як би ви не захотіли свого малюка одягнути для осінніх прогулянок , потрібно враховувати те , що дитина постійно знаходиться в русі , вона ніколи не буде сидіти на одному місці. Не варто одягати занадто тепло , також передбачте , щоб не було і холодно . Коли малюкові жарко , то він потіє , а це підвищує ризик простудних захворювань , так само це стосується і переохолодження малюка. Перевіряйте носик у свого малюка .

Джерело: http://molodchiy.org.ua/