Як вибрати м’які іграшки дитині, і навіщо вони потрібні.

Кожна дитина любить м’які іграшки. Крім того, м’які іграшки необхідні дитині для розвитку пізнавальних, мовних здібностей і емоційності. За допомогою м’яких іграшок у дитини формуються важливі основи для розвитку сюжетно-рольових ігор. Але оскільки сьогодні в магазинах вибір дитячих товарів просто величезний, важливо вибрати саме якісну іграшку і, головне, безпечну! Про це і поговоримо.
РОЗМІР, ЯКІСТЬ ШВІВ, ОКРАС І ЗАПАХИ
Розмір іграшки має величезне значення, оскільки занадто велика іграшка може не тільки налякати дитину, але і нашкодити йому, якщо раптом випадково впаде на нього. Дитина повинна легко її переносити, обіймати і т.д.
Також не варто купувати занадто маленькі за розміром іграшки, тому що їх складно втримати в руках, і вони часто губляться, що зайвий раз може засмутити дитину. Оптимальний розмір іграшки повинен становити 10-40 см. Особливу увагу потрібно приділити на наявність дрібних деталей. До 3-х років їх наявність строго не рекомендується. Дитина може постраждати від задухи, якщо випадково проковтне прикрасу-ґудзичок або намистинки-очі. А ось вуса з волосіні можуть боляче вколоти дитину.
Іграшка не повинна мати неприємного запаху. Не слід купувати іграшки темної кольорової гами, краще придбайте виріб світлих тонів. Занадто яскраві іграшки також не бажано дарувати, тому що дуже яскраві кольори дратують очі і збуджують нервову систему. Перед покупкою потріть іграшку декількома змоченими пальцями. Якщо залишилася фарба, то іграшка не якісна і купувати її не можна!
Шви повинні бути міцними і якісними, нитки які стирчать і отвори неприпустимі. Якщо іграшка має каркасну основу, то при її промацуванні не повинно відчуватися гострих і колючих частин.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД, НАПОВНЮВАЧ ТА СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ
Дуже важливо, щоб іграшка була з доброзичливою і веселою мордочкою. Зовнішній вигляд дуже важливий, адже впливає безпосередньо на психіку дитини. При виборі керуйтеся вподобаннями самої дитини, а можете і зовсім взяти її з собою в магазин, щоб вона сама вибрала собі іграшку.
Що стосується наповнювача, то тут зверніть увагу на його рівномірність. В якості наповнювача використовується синтетичний пух, синтепон і штучне хутро. Також всередині іграшки можуть бути наповнювачі з гранул, що зберігають тепло.
І наостанок, попросіть сертифікат якості на товар. Також важливо звернути увагу на ярлик, на якому вказана країна-виробник, способи догляду, термін придатності та вікові обмеження. Виріб повинен відповідати санітарним правилам і нормам (ГОСТ) або міжнародним стандартам ISO 9001 та EN71. Гарного вам вибору і радості від покупки!

Джерело: http://vidpovim.pp.ua/yak-vibrati-myaki-igrashki-ditini-i-navishho-voni-potribni/