Запитання до педагога

Доброго дня! Ми працюємо з 8:30 кожного дня, крім суботи та неділі! Дякуємо!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу – 1265 грн. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень – 2 заняття за одне відвідування! На разі, вільне місце є у групі Вт-Пт 10:30. Запрошуємо Вас відвідати перше пробне безкоштовне заняття! Запис проводиться у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами!

Доброго дня! У групу неповного дня 10:00-14:00 входить повноцінна комплексна дошкільна освіта, музичні заняття, хореографія, творча студія, фізичний розвиток, другий сніданок, догляд та піклування про Вашого малюка протягом навчального дня! Вартість місячного абонементу – 3250 грн! Дякуємо!

Доброго дня! Група неповного дня – вартість місячного абонементу – 3250 грн. Дякуємо!

Доброго дня! в садочку повного дня подобової оплати немає, тільки абонементна! На садочку неповного дня є поденна оплата – 300 грн за день. Дякуємо!

Доброго дня! У нас є партнери по доставці харчування, з якими ми співпрацюємо більше 3-х років!

Доброго дня! Вартість групи повного дня – 5960 грн!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу – 485 грн. На даний момент, є групи Пн-Ср 2 половина дня. Уточнюйте наявність вільних місць у групах у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу – 485 грн.

Доброго дня! Ціна одного дня в садочку повного дня не є визначеною, адже у нас система абонементної оплати! Харчування ми замовляємо у наших партнерів, з якими ми успішно співпрацюємо вже понад 3 роки. Дякуємо!

Доброго дня! Конкретно з пластилінографії занять у нас немає, але з вересня місяця відкриваємо набір у групи занять Творчої майстерні, де дітки будуть удосконалювати навички із живопису, аплікування, пластилінографії тощо. На перше пробне безкоштовне заняття Ви можете записатися у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Просимо Вас уточнити – ціна, за який напрямок навчання! Дякуємо!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу занять з підготовки до школи – 865 грн. Запрошуємо Вас відвідати перше пробне безкоштовне заняття! Реєстрація проводиться у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами! Дякуємо!

Доброго дня! Ми постійно у пошуках цікавих професійних педагогів. Якщо Вас цікавить робота у нашому навчальному закладі, надсилайте резюме на нашу електронну скриньку: ladolviv@gmail.com. Дякуємо!

Доброго дня! Екстрена підготовка до школи була весняною пропозицію з березня по травень 2018 року. Наразі вона вже є не актуальною. З вересня стартує наша нова програма підготовки до школи! Запрошуємо Вас відвідати перше пробне безкоштовне заняття! Реєстрація проводиться у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Тривалість заняття з логопедом 45 хв. Вартість – 135 грн. Запрошуємо Вас відвідати першу безкоштовну консультацію! Реєстрація проводиться у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! На жаль, наразі ми не маємо власного майданчику для прогулянок.

Доброго дня! при оплаті за 10 днів – 4450 грн, за 5 днів – 2375 грн, поденна оплата – 495 грн.

Доброго дня! Вартість місячного абонементу  – 865 грн. Можна зараз записатися, але спершу відвідати перше пробне безкоштовне заняття. Запис проводиться у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами.

Доброго дня! Вартість місячного абонементу занять з раннього розвитку становить 865 грн. Завітайте до нас на перше пробне безкоштовне заняття!

Заняття з підготовки до школи відбуваються 2 рази на тиждень по 2 заняття за одне відвідування. Також пропонуємо зараз спеціальний курс “Екстренна підгготовка за три місяці” – 3 рази на тиждень по 2 заняття за одне відвідування. Ви можете записатися на перше пробне безкоштовне заняття.

Доброго дня! Вакансія логопеда наразі закрита! Але відкриті вакансії вихователя, педагога з раннього розвитку та помічника вихователя.

Доброго дня! Для того, щоб записатися на групу неповного дня і уточнити наявність вільних місць, просимо Вас зателефонувати до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Так, Ви можете записати Вашу дитинку на перше безкоштовне пробне заняття у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами, попередньо уточнивши наявність місць у групах. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 45 хв. Кількість дітей у групі до 6-ти. Вартість місячного абонементу 765 грн. Чекаємо Вашого дзвіночка. Дякуємо!

Доброго дня! У групі повного дня  триразове харчування і прогулянки 2 рзи на день! Дякуємо!

Доброго дня! Відвідування ЛАДО щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00 до 18.00. Сон, триразове харчування: другий сніданок, обід, підвечірок, прогулянки, загальноосвітня комплексна програма, 2 рази на тиждень заняття в басейні, 1 раз на тиждень заняття з верхової їзди, 3 рази на тиждень англійська мова. Вартість на місяць – 4150 грн. В оплату входять абсолютно всі послуги. Дякуємо!

Доброго дня! Ви можете записатися у нашу групу повного дня 9:00-18:00 або групу неповного дня 10:00-14:00 у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами тел.:(032)253-53-40, (050)515-50-51, (098)174-85-85. Дякуємо!

Доброго дня! В липні канікул в ЛАДО немає. Дякуємо!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу занять з раннього розвитку для діток 2-х років становить 735 грн. Розклад і наявність вільних місць Ви можете дізнатися у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами, а також запрошуємо Вас на перше пробне безкоштовне заняття. Дякуємо!

Доброго дня! Заняття з раннього розвитку відбуваються 2 рази на тиждень по 1 год, яка складається з двох окремих 30-тихвилинних занять. Вартість місячного абонементу – 735 грн. Ви можете записатися на перше пробне безкоштовне заняття у адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня!Так, ми працюємо у вівторок 02.05.17!

Доброго дня! Вартість місячного абонементу навчання в ЛАДО становить 735 грн. Дякуємо!

Доброго дня! Ви можете долучитися до групи повного дня, але за наявністю місць у групі. За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! На групу повного дня приймаються дітки від 3-х років. Входить:

– комплексна дошкільна освіта;
– поглибленне вивчення англійської мови;
– насичена освітня програма – більше 30-ти занять на тиждень;
– заняття з верхової їзди;
– відвідування плавального басейну;
– всесторонній розвиток кожної дитини;
– піклування і догляд висококваліфікованих вихователів та нянь;
– цікава культурно-розважальна програма – прогулянки, екскурсії, свята;
– комфорт і зручність навчальних кімнат для кожної вікової групи;
– здоровий сон та чітке дотримання режиму дня;
– збалансоване якісне триразове харчування;
– безпека і комфорт Вашої дитини протягом навчального дня;
– кількість дітей у групі до 9 чоловік.

У вартість абонементу включається обов’язковий платіж, який сплачуються незалежно від пропусків, інша частина суми перераховується за наявністю відповідних документів (довідка від лікаря, проїздні документи тощо).

Дякуємо!

 

Доброго дня! З 1 січня 2017 року підвищення цін на навчальні абонементи не змінюються! Дякуємо!

Доброго дня! Початок навчання -16 січня (понеділок).
19 січня (четвер) – вихідний день.
Всі заняття будуть перенесені на 25 січня (середа) за сталим графіком.

Дякуємо!

Доброго дня! Розвиваючі заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 1 годині, яка складається з 2-х 30-хвилинних занять. Вартість місячного абонементу становить 735 грн.  Заняття з англійської мови, хореографії та логопедичні тривають по 45 хв. Ціни уточнюйте, будь ласка, у адміністратора за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Так, ми організовуємо внутрішні свята, де дітки виступають із віршами, піснями і танцями, показують свої вміння і навички. Дякуємо!

Доброго дня! У групу повного дня ми приймаємо діток від 3-х років. Відвідування ЛАДО щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00 до 18.00. Сон, триразове харчування, прогулянки, загальноосвітня комплексна програма, 2 рази на тиждень заняття в басейні, 1 раз на тиждень заняття з верхової їзди, 3 рази на тиждень англійська мова. Вартість на місяць – 4150 грн. В оплату входять абсолютно всі послуги. Дякуємо!

Доброго дня! Наразі групи з бейбідансу не сформовані, але ви з вашою дитинкою можете відвідати заняття з раннього розвитку, які відбуваються 2 рази на тиждень по 2 заняття. Такі заняття є комплексними і включають в себе напрямки і форми роботи з інтелектуального, емоційного, творчого розвитку. Особливо на другому заняття ставиться акцент на фізичному розвитку, коли дітки виконують вправи із фітболами, масажерами. Для того, щоб записатися на перше пробне безкоштовне заняття, будь ласка, зателефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами! Дякуємо!

Доброго дня! Після закінчення курсу з підготовки до школи ми видаємо сертифікати із ліцензією Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Дякуємо!

Доброго дня! У нас є група повного дня від 9:00 – 18:00: кількість дітей у групі до 9-ти чол. Вартість – 4150 грн. А також група неповного дня з 10:00 – 14:00: кількість дітей у групі до 7-ми. Вартість – 2345 грн. за детальною інформацією, а також, щоб записатися на пробний день, зателефонуйте до адміністратора ЛАДО. Дякуємо!

Доброго дня! Заняття проводяться Пн-Чт або Вт-Пт. Є години як ранкові, так і вечірні. Місячний абонемент коштує 505 грн. Запрошуємо вас на безкоштовне пробне заняття! Для уточнення годин та наявності місця у групах зателефонуйте до адміністратора ЛАДО. Дякуємо!

Доброго дня! Звичайно, ви можете відвідувати тільки заняття з англійської мови, якщо бажаєте! Заняття з англійської мови відбуваються 2 рази на тиждень по 45 хв. У групи дітки приймаються загалом від 3 років, але якщо дитинка готова, то можливий вступ в групу із 2,5 років. Ви можете записатися на перше пробне безкоштовне заняття за нашими контактними телефонами. Адміністратор ЛАДО зможе надавати вам усю необхідну інформацію. Дякуємо!

Доброго дня! На разі немає діючих груп театрального гуртка. Дякуємо!

Доброго дня! Вихідні у червні:

20 червня (понеділок) – всі заняття, крім хореографії, переносяться на 22 червня (середа).

28 червня (вівторок) – всі заняття переносяться на 29 червня (середа).

Дякуємо!

Доброго дня! Їдальні у нас в закладі немає, але ми співпрацюємо з надійними постачальниками їжі для наших діток. Дякуємо!

Доброго дня! Заняття з підготовки до школи відбуваються 2 рази на тиждень по 2 заняття. Вартість місячного абонементу – 645 грн. Для того, щоб записатися на перше пробне безкоштовне заняття, необхідно зателефонувати до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Вартість літнього табору – 190 грн/день.

Доброго дня! Наш заклад впроваджує інклюзивне навчання, тобто залучення діток з особливими потребами до навчально-виховного процесу. Ми запрошуємо всіх діток спочатку на перше пробне безкоштовне заняття, де наші вихователя познайомляться з дитинкою, а Ви зможете отримати всю необхідну інформацію і консультацію стосовно програми навчання для Вашої дитинки. Зателефонуйте до адміністратора ЛАДО, щоб записатися на перше пробне заняття. Дякуємо!

Набір діток у групу неповного і повного дня відбувається з 3-х років. Наразі група повного дня не функціонує. За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Набір дітей на підготовку до школи в нові групи розпочинається з серпня місяця! Проте ви можете вже зараз відвідати пробне безкоштовне заняття! Зателефонуйте до адміністратора ЛАДО, щоб записатися! Дякуємо!

Доброго дня!  Заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 1 годині часу. Ця година складається з двох окремих 30-ти хвилинних занять. Кількість дітей у групі не більше 6-ти. За додатковою інформацією та задля запису на перше пробне безкоштовне заняття просимо вас зателефонувати до адміністратора ЛАДО. Дякуємо!

Доброго дня! Ви вже сьогодні можете записатися на пробне безкоштовне заняття за нашими контактними телефонами. Вартість місячного абонементу – 645 грн. Дякуємо!

Доброго дня! Пришліть на нашу пошту ladolviv@gmail.com Ваше резюме. Дякуємо!

Доброго дня!  Конкретно такі тести у нас не проводяться, адже наші розвиваючі заняття є комплексними і передбачають розкриття здібностей та нахилів дитини з різних напрямків розвитку особистості. Радимо Вам відвідати перше пробне безкоштовне заняття!

Доброго дня! Проводиться набір в групу повного дня з 9:00 до 18:00. Кількість місць до 6-ти чоловік. Вартість 3465 грн. За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Місячний абонемент занять з раннього розвитку дитини вікової групи 1-2 рочки коштує 565 грн. Дякуємо!

Доброго дня! Уточніть інформацію у адміністратора ЛАДО, будь ласка, за нашими контактними телефонами. Ви можете записатися на перше пробне безкоштовне заняття. Дякуємо!

Доброго дня! Звичайно можна. Зателефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами і запишіться на пробне безкоштовне заняття. Дякуємо!

Доброго дня! Заняття із хореографії коштують 345 грн на місяць і відбуваються о 17.50 Понеділок і Четвер.

На разі, графіку занять театрального гуртка ще не має. адже проводиться набір в ці групи.

За детальною інформацією звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Наша система навчання не передбачає одноразової оплати заняття! Але перше пробне заняття завжди є безкоштовним. Дякуємо!

Доброго дня! Місячний абонемент занять з раннього розвитку коштує 565 грн. Ви відвідуєте Академію 2 рази на тиждень по 2 заняття. Щоб записатися на пробне безкоштовне заняття телефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Для діток цього віку ми пропонуємо групу неповного дня (10.00 – 14.00) вартістю місячного абонементу – 1945 грн і групу повного дня (9.00 – 18.00) – 3465 грн. За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Доброго дня! Для діток від 3-х років ми пропонуємо заняття із загального розвитку (565 грн/місяць), з англійської мови (415 грн/місяць), з творчої майстерні (335 грн/місяць), з сучасної хореографії (345 грн/місяць). Також дітки від 3-х років відвідують групу неповного дня 10.00-14.00  (1945 грн/місяць) і повного дня 9.00 – 18.00 (3465 грн/місяць). За додатковою інформацією, а також, щоб записатися на перше пробне безкоштовне заняття, зателефонуйте до адміністратора ЛАДО. Дякуємо!

Доброго дня! Для діток такого віку ми пропонуємо заняття з раннього розвитку. У групи неповного і повного дня приймаються дітки від 2,5 рочків, які є вже досить самостійні в плані туалету. Якщо Ви бажаєте записатися на пробне безкоштовне заняття з раннього розвитку і обрати для себе цей напрямок навчання, зателефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Абонемент занять з підготовки дитини до школи коштує 475 грн. Щоб записатися на пробне безкоштовне заняття, зателефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами.

доброго дня! Обов’язково будь-яка програма занять в ЛАДО передбачає перше пробне безкоштовне заняття! Для того, щоб записатися на перше пробне безкоштовне заняття зателефонуйте до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами. Дякуємо!

Вартість літнього міського табору – 160 грн/день. Оплата здійснюється попередньо за певну кількість днів. тривалість перебування дитини в таборі з 9.00 до 18.00. Табір буде працювати з 2-го червня до 14-го липня. За додатковою інформацією та для попереднього запису звертайтеся до адміністратора ЛАДО за нашими контактними телефонами.

Доброго дня! Група неповного дня є для діток від 3-х років. Для 2-х річних малят у нас є заняття з раннього розвитку та англійської мови.

Доброго дня! Для діток віком від 1-го року є заняття з раннього розвитку, які відбуваються 2 рази на тиждень по 1 годині. Ця 1 година складається з двох окремих тридцятихвилинних занять. Ви маєте змогу записатися на перше пробне безкоштовне заняття. Години та дні уточнюйте у адміністратора ЛАДРО, зателефонувавши за нашими контактними телефонами.

Літній міський табір з ЛАДО розпочинає свою роботу з 2-го червня. Щоб отримати додаткову інформацію та для попереднього запису телефонуйте до адміністратора ЛАДО за вказаними телефонами.

Заняття з творчої майстерні та театрального гуртка можна відвідувати з 3-х рочків

Доброго дня! Ми працюємо всі дні, крім 1 травня і також не працюємо по суботах.

Для дітей 4-х років ми пропонуємо:

– розвиваючі заняття (вступний курс до підготовки до школи) – 2 рази на тиждень по 2 заняття.

– англійська мова для найменших – 2 рази на тиждень по 45 хв.

– творча майстерня – поглиблене вивчення художніх прийомів з ліплення, аплікування, живопису тощо – 2 рази на тиждень по 45 хв.

– загальна хореографія і модерн – 2 рази на тиждень по 45 хв.

Зошити чи підручники купувати не потрібно. Абсолютно всіма навчальними матеріалами ми забезпечуємо дитину на занятті.

Ви можете записатися на перше пробне безкоштовне заняття.

Для уточнення днів і годин, а також наявності місць в групах, зателефонуйте, будь ласка, до адміністратора ЛАДО.

Доброго дня! Група неповного дня з 10.00 – 14.00 із щоденним відвідуванням коштує 1445 грн / місяць. Кількість дітей у групі не більше 6-ти. На даний момент зателефонуйте, будь ласка, до адміністратора ЛАДО, щоб уточнити наявність місць.

Доброго дня! Підручники купувати на заняття в ЛАДО не потрібно. Дитина, відвідуючи заняття, повністю забезпечується нашими навчальними матеріалами.

Доброго дня! Заняття з творчої майстерні – це вивчення різноманітних художніх прийомів та засобів із живопису, ліплення, аплікування, ознайомлення із нестандартними техніками створення художніх композицій. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 45 хв. Одне заняття в тиждень присвячене обов’язково малюванню, інше – алікаційним видам роботи. Вартість місячного абонементу – 275 грн. Для того, щоб дізнатися час проведення і дні, а також записатися на пробне безкоштовне заняття зателефонуйте до адміністратора ЛАДО.

Доброго дня! Усі батьки заради зручності оплачуються готівкою у адміністатора ЛАДО, але у нас є банківський рахунок, на який Ви можете перерахувати гроші!

Підготовка до школи починається з 5-ти років і передбачає програму підготовки за два роки, якщо дитина йде до школи з 7-и років, і за один рік, якщо дитина йде до школи з шести років. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 2 заняття. Вартість місячного абонементу – 475 грн. За детальною інформацією звертайтеся за контактними телефонами.

Доброго дня! Ціна занять не залежить від вікової групи діток і становить 475 гривень на місяць

 

Доброго дня! Для діток молодше одного року є програма занять “Baby fitness” (Мама+дитинка) Заняття проходять Пн-Чт 10:10 або 16.:50. Тривалість заняття 40 хв. Для запису або щоб отримати додаткову інформацію зателефонуйте до нас!)

Доброго дня! Основним є наявність педагогічної освіти! Ви можете прислати своє резюме на нашу електронну адресу!

Доброго дня! Ви можете відвідати перше пробне безкоштовне заняття з раннього розвитку вікової групи від 1 до 2 років. Заняття проводяться як в першу половину дня, так і в другу. Зателефонуйте до адміністратора за нашими контактними телефонами для попереднього запису.

Доброго дня! У групі неповного дня (4 години перебування із щоденним відвідуванням) передбачене одноразове харчування, а саме другий сніданок, який включає печиво, чай і фрукти. Окремо прогулянки як форми роботи з дітьми немає, але програмою передбачені заняття з природознавства на свіжому повітрі. Дитина перебуває постійно у цій групі. Діти від 3-х років також можуть відвідувати цю групу.  За детальною інформацією звертайтеся до адміністратора.

Доброго дня! Для дітей 5-річного віку ми пропонуємо групу неповного дня з 9:00 до 13:00 із щоденним відвідуванням дитини. Вартість місячного абонементу – 1245 грн.

Заняття з підготовки до школи 2 рази на тиждень по 2 заняття. Місячний абонемент – 445 грн.

Вартість занять з англійської мови – 300 грн.

Заняття з творчої майстерні – 250 грн.

А також з 8-го грудня у нас стартує унікальна програма зимового дитячого табору, яка передбачає тематичні дні та заняття з кінної їзди, щоденний англомовний клуб, творчі майстер-класи, спортивні розваги та багато ще цікавого і корисного. Графік перебування з 9:00 до 18.00. Вартість – 160 грн/день.

Для того, щоб записатися на пробне безкоштовне заняття, а також за детальною інформацією звертайтеся за нашими контактними телефонами.

Доброго дня! Вільних вакансій поки немає, але Ви можете надіслати своє резюме  нам на електрону пошту.

Доброго дня! Так, у нас є ліцензія.

Доброго дня!  Басейну у нас немає , стаття про плавання  ознайомча.

В середу і в суботу у нас проводяться заняття з англійської мови, театрального гуртка, творчої майстерні, дитячої аеробіки та фітнесу для мам.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень. До трьох років дітки займаються з мамою, або іншою близькою людиною. Вартість місячного абонементу Ви можете дізнатися за контактними телефонами.

У нас діти до 3-х років займаються з одним із батьків. Моральний комфорт Вашої дитинки для нас понад усе. Адже вона бачить біля себе близьку людину, тому спокійна і весела. Від 3-х років діти займаються самостійно. Ви в цей час маєте змогу займатися власними справами або ж в академії діє комфортна зона очікування для батьків. І якщо Ваша дитина ніколи не відвідувала подібні заклади, Ви можете бути присутніми на перших заняттях задля її спокою.

Відповідно до віку в нашій академії є три напрямки роботи з дітьми:
1-3 роки – ранній розвиток;
3-5 роки – загальний розвиток;
5-7 років – підготовка до школи.
Також будуть діяти різноманітні секції та студії в залежності від побажань батьків та дітей.

У нас спеціально розроблена систематична програма. Ми не беремо діток на поразові заняття, так як діє комплексна програма у кожній віковій групі. Навчання у нашій академії носить систематичний характер.

У нас є власне двоповерхове спеціально обладнане для кожної вікової групи приміщення, яке відповідає всім пожежним та санітарним вимогам…

Педагоги мають відповідну освіту, досвідчені ,люблять діток та працюють виключно у нас. Навчальний процес та рівень набутих знань контролюють педагоги-методисти, які регулярно відвідують заняття всіх вікових груп.

Ми дбаємо про здоров’я. Екологічне середовище для перебування Вашої дитини гарантують меблі з натурального дерева, нетоксичні деревяні іграшки, які мають сертифікати якості і абсолютно безпечні для дітей. Дбаємо ми і про гігієну: окремий, спеціально облаштований туалет для дітей, кварцові лампи для знезараження повітря, простора зручна роздягалка, кімната гігієни для найменших. У нас протягом всього дня працюють помічники вихователів, проводиться багаторазове вологе прибирання приміщення.

Ми співпрацюємо з управлінням освіти. Якраз на даний момент наш заклад проходить ліцензування. Навчальний процес відбувається згідно програми розвитку та навчання дошкільнят, затвердженою Міністерством освіти України.

Ми співпрацюємо з управлінням освіти. Якраз на даний момент наш заклад проходить ліцензування. Навчальний процес відбувається згідно програми розвитку та навчання дошкільнят, затвердженою Міністерством освіти і науки України, молоді та спорту. Також в нас є кваліфіковані методисти, які постійно працюють над доповненням та удосконаленням цієї програми. У своїй праці з дітьми не користуємося однією конкретною методикою, тому що тільки поєднання різноманітних підходів до навчання дитини дає хороший результат. Розумієте, одна методика не може бути всесторонньою.

Ви відвідуєте основні заняття в ЛАДО  2 рази на тиждень.. Тобто в цілому,  4 заняття на тиждень по 30 хвилин.

Кількість пропусків не впливає на оплату занять. Але Ви повинні знати, що після кожного відвідування ЛАДО дитина отримує домашнє завдання. Будьте певні, наші педагоги детально опишуть вам, що відбувалося на заняттях за Вашої відсутності , дадуть пропущене домашнє завдання та будуть робити все від них залежне, щоб Ваша дитинка не відставала від навчального процесу. Крім того, методисти нашої академії постійно відвідують заняття і контролюють роботу педагогів та рівень набутих знань наших вихованців.

Звичайно, надаємо знижки на навчання по 5 % на кожну дитину.

Для дітей 5-7 років необхідно придбати навчальні зошити(всім одинакові). А для дітей віком 1-5 непотрібно нічого. На наших заняттях дитина повністю забезпечується всім необхідним навчальним матеріалом. Проте обов’язковим є наявність змінного взуття.

Облаштування кожної навчальної кімнати відповідає всім пожежним та санітарним нормам. Екологічне середовище для перебування Вашої дитини забезпечується меблями з натурального дерева, нетоксичними дерев’яними іграшками, які повністю безпечні для здоров’я дітей. Тепло і затишок гарантує наше якісне килимове покриття. Навчальні кімнати мають багато природнього світла.

Навчальні зошити чи посібники необхідно купувати лише в групах підготовки до школи. Все решта ми забезпечуємо самі.

Курс навчання для кожної вікової групи триває 9-10 місяців.

Обовязково після закінчення курсу навчання проводиться перевірка знань дитини за допомогою спеціально розроблених завдань. Також видається відповідний сертифікат.